KONST / Litografier / Färglitografi 9996241
nr 999 6241
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), 135/175, signerad, 57x35
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:59:31
5/12 14:11:46
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg